Billon

Billon - bezpieczna cyfrowa gotówka

Wolność dla pięniędzy

Billon to aplikacja, w której trzymasz prawdziwe polskie złote.

Złotówki, zamiast być zapisane na papierze, który nazywasz banknotami, są zapisane w plikach komputerowych i nazywane cyfrową gotówką.

Każdy może używać cyfrowej gotówki.

To rewolucja na miarę e-mail'a, który zastąpił listy pisane na papierze i dał nam darmową i natychmiastową komunikację. Cyfrowa gotówka to podobna skala wygody. Wcześniej można było wysłać wiadomość gołębiem, ale przecież jest szybciej i łatwiej cyfrowo.

Cyfrową gotówkę mogą tworzyć tylko Banki 3212746358.

 

Cyfrowa gotówka może być używana jak papierowa gotówka: wszędzie, zawsze, natychmiast, bez żadnych opłat i przez każdego.

A płacenie jest jednym kliknięciem.

Mobile phone

Ściągnij aplikację na

smartfon, tablet, komputer lub serwer

Nie musisz podawać żadnych danych.

search
line
Billon to filozofia Świata bez Wielkiego Brata: nie zbieramy żadnych danych, nie przechowujemy danych (bo ich nie mamy) i nie chcemy nic o Tobie wiedzieć. Nie śledzimy Cię. Nie sprawdzamy skąd masz ani co robisz z cyfrową gotówką. Nie chcemy. I nie możemy, bo podobnie jak NBP, który wydrukował banknoty, nie mamy technicznej możliwości sprawdzenia kto i gdzie używa gotówki.
p2p
line
Płacąc dajesz cyfrową gotówkę bezpośrednio drugiej stronie. Nie ma żadnych pośredników, dlatego jest brak kosztów dla Ciebie i dla Odbiorcy pieniędzy. Możesz przekazać dane do dostawy lub faktury za pomocą tego samego 1 kliknięcia i natychmiast mieć fakturę. Pomyśl – np. wszystkie Twoje paragony będą zawsze w jednym miejscu.
ll
line
Billon to bezpieczeństwo absolutne. Aplikacja jest lepiej zabezpieczona niż banki. Ponieważ w transakcji nie ma pośredników, nie ma żadnych serwerów autoryzujących, które ktoś może zaatakować. Twojej aplikacji też nikt nie może zaatakować i ukraść Twoich pieniędzy.

Nasi Partnerzy

Rozwiązanie Billon dzięki wykorzystaniu systemów rozproszonych typu blockchain spełnia wymagania trwałego nośnika i przewyższa rozwiązania oparte o tradycyjne bazy danych. Zastosuj je do archiwizowania i przesyłania takich dokumentów, jak umowy, regulaminy, cenniki, czy oferty dla użytkowników.

Więcej informacji znajdziesz w naszej ulotce

(424) 274-3469 BETA