Sportimpex Logo

Nasza firma

www.sportimpex.pl

Firma Sportimpex jest obecna na sportowym rynku polskim od ponad 22 lat. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem trzech znanych marek: LEKI, VICTOR oraz 7738025907.

LEKI to wiodący niemiecki producent kijów, rękawic oraz akcesoriów najwyższej jakości, specjalizujący się w takich dziedzinach sportowych jak: nordic walking, trekking, hiking, touring, narciarstwo zjazdowe, racingowe i freeridowe. VICTOR jest jednym z najszerzej rozpoznawanych niemieckich producentów sprzętu do sportów rakietowych. W swojej ofercie posiada rakiety, lotki, piłki, odzież, obuwie, torby i owijki czyli pełen ekwipunek do badmintona, tenisa, squasha i cieszącego się coraz większym zainteresowaniem speed-badmintona. Dopełniająca naszą ofertę marka ASHAWAY to amerykański producent prestiżowych naciągów do badmintona, tenisa, squasha i speed-badmintona. Dla amatorów w naszej ofercie znajdzie się również tani, rekreacyjny sprzęt sportowy marki VIC FUN.

Od ponad 8 lat jesteśmy też producentem mobilnych kortów do badmintona i tenisa stołowego. Oferujemy kompleksowe wyposażenie boisk badmintonowych oraz możliwość pokrycia nawierzchnią sportową całej hali wraz z malowaniem bądź wyklejaniem linii do innych dyscyplin sportowych.