Sosyal Medya Uzmanı | Tekno Kardes
takiplekazan logo (484) 918-6826
takiplekazan logo

Site Hakkında?

Sosyal Medyada Gerçek ve Türk Kullanıcılar Tarafından Takip Edilme Sistemi

Sistem çok basit, diğer üyelerin sosyal medya sayfalarını beğen, hesabını takip et, videosunu izle veya sitesini ziyaret et, kazandığın jetonlarla sosyal medya hesaplarında işlem yap veya gerçek paraya dönüştür. Zamanım yok diyorsan jeton satın alarak hızlı ve kolay işlemler yapabilirsin.

sosyalkazan.net nedir?

sosyalkazan.net sadece gerçek ve türk kullanıcıların kayıtlı olduğu sosyal takipleşme sistemidir. sosyalkazan.net ile facebook, twitter, youtube, instagram, google+ ve diğer sosyal medya sistemleriyle alakalı çeşitli işlemler yapabilirsiniz. Bu işlemler takip, beğeni, abone olma, izleme, hitleme, paylaşma ve diğer işlemlerdir. Sistem sosyal takipleşme ve para kazanma olarak iki farklı şekilde kullanılabilir.

sosyalkazan.net ne değildir?

sosyalkazan.net fake takipçi kazanma sitesi değildir. Sistem sosyal medya hesaplarınıza bağlanmaz, kullanıcı adınızı veya şifrenizi istemez, sizin adınıza paylaşımda bulunmaz. !Reklam engelleyici kullanıyorsanız bu site için kapatınız.

Neden Bize Katılmalısınız?

Hızlı Destek

Sistem hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu 24/7 bize ulaştırabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Sosyal Medya hesaplarınızın takipçi sayısını gerçek kişilerle arttırmak ister misiniz? Facebook Beğen, YouTube Video İzle, Twitter Takip Et, Google-Plus, Websites Hit ve diğerleri. Etkinlik yaparak jeton kazanabilir ve bu jetonlarla hesaplarınızın takipçi sayısını artırabilirsiniz. İsterseniz jeton satın alarak hızlı ve kolay takipçi elde edebilir isterseniz de biriktirdiğiniz jetonları gerçek paraya çevirebilirsiniz.

Ödeme seçeneklerinde kolaylık

En az 10.00 TL ödeme. 0.50 TL kayıt olduğunda hediye. Referanslarınızın satın alımlarından 20% oranında, kazandıkları jetonlardan %10 oranında kazanç sağlama. Papara,İninal Veya Banka Hesab No İban ile kolay ödeme. Ücretsiz üyelik ve daha fazlası...!